logo

Telefon: +420 774 241 221

Email: info@skolicicentrumcr.cz

Jak to začalo…

Již dlouhou dobu se stávající i noví pracovníci cestovního ruchu obrací o rady navzájem. Trápil je nedostatek možností získat podstatné informace, které by mohli využít v praxi.

Rádi bychom pomohli všem, kteří se zajímají o práci v cestovním ruchu, a proto jsme se rozhodli založit Školicí centrum cestovního ruchu, které se skládá z profesionálů působících v oboruprůvodců, delegátů, majitelů cestovních kanceláří, psychologů, architektů, marketingových specialistů, hlasových poradců a moderátorů, jazykových lektorů, obchodních prodejců a dalších, kteří rádi předávají ty nejdůležitější informace a připraví na praxi.


Poslání Školicího centra cestovního ruchu

Školicí centrum cestovního ruchu vzniklo jako doplňková instituce ke klasickému vzdělávání na vysokých, středních a jiných školách cestovního ruchu. Pro mladé i dospělé, pro cestovatelské nadšence i odborníky. Chceme dát našim studentům víc prostoru k procvičení a získání potřebných znalostí k využití nejenom v praxi, ale i v osobním životě. Naše lekce jsou zaměřené na procvičování, zkoušení, tvořivost a interaktivitu za pomoci zkušených lektorů a odborníků s individuálním přístupem. Přinášíme nová školení, kurzy a vzdělávání, které pomohou rozvinout schopnosti a dovednosti každého účastníka.

Posláním Školicího centra cestovního ruchu je přinést nejen mladým lidem praktický přehled o práci pracovníků cestovního ruchu, přinést poznatky a tipy z praxe.


Podpořte nás, buďte součástí

Bez Vás to nejde. Připojte se k nám! Vyberte si z naší pestré nabídky to pravé pro Vás. Nová školení a s ním zápis jsou v plném proudu.

Těšíme se na Vás osobně

Dáša, Romana a celý tým Školicího centra cestovního ruchu