logo

Telefon: +420 774 241 221

Email: info@skolicicentrumcr.cz

Studijní cesty


Studijní cesta do Istanbulu s klienty – pro průvodce


Chceš se stát průvodcem a nevíš, jak vše probíhá v reálu? Zúčastni se opravdového zájezdu a spolu se zkušeným průvodcem Ti bude po ruce mentor, který Ti přesně ukáže, jak jednat se skupinou, kde podávat výklad, čeho se vyvarovat a předá tipy dobrého průvodce. Každý večer bude setkání, kde shrneme celý průvodcovský den.

Termín: 

Chcete se zúčastnit ? Napište nám na adresu info@skolicicentrumcr.cz. .

Odletové místo: Praha

Destinace: Turecko/Istanbul

Ubytování 3* hotel v blízkosti centra se snídaní

Program:

  1. den

Společné setkání s průvodcem a lektorem na letišti Václava Havla v Praze před příchodem klientů. Seznámení s časovým harmonogramem celého zájezdu, povinnostmi průvodce na letišti, odbavení, orientace, atd.

Odlet do Istanbulu, po příletu transfer z letiště a ubytování v hotelu.

  1. den

Dnes se vydáme společně s průvodkyní a klienty na náměstí Sultanahmet, Po celou dobu bude s Vámi přítomný mentor, který Vám ukáže, jak pracovat se skupinou a předá užitečné tipy. Zároveň uvidíte nejznámější památky – prohlédnete si Hipodrom, antické závodiště, unikátní Modrou mešitu, vyzdobenou světoznámými modrými kachličkami z Izniku, „Chrám Boží moudrosti“ Hagii SofiiYerebatanskou cisternu a paláci Topkapi.

Podvečerní setkání a rozbor celého dne.

  1. den

Dnes společně se skupinou navštívíme Velký a Egyptský bazar a zúčastníme se lodního výletu podél Bosporské úžiny. Lektor se zaměří na ukázku práce se skupinou na tržištích a na lodi.

Podvečerní setkání a rozbor celého dne.

  1. den

Dopoledne – individuální volno, poté transfer na letiště. Mentor se zaměří na práci s klienty při odbavení, odlet do ČR

Průvodce: Romana Procházková

Mentor:    Dagmar Stejskalová

 

Zaváděcí cena 8 990 Kč včetně DPH (běžná cena 11 990 Kč včetně DPH)

Bližší informace a rezervace na emailu info@trip4you.cz

Počet míst pro studenty je omezený, nezávazně se informujte co nejdříve.


CENA ZAHRNUJE: ubytování v 3* hotel se snídaní (v blízkosti se nachází obchod a restaurace), leteckou dopravu Praha-Istanbul-Praha včetně letištních tax a poplatků, letištní transfery, česky mluvícího průvodce, česky mluvícího mentora, program, pojištění CK proti úpadku.

CENA  NEZAHRNUJE: pojištění léčebných výloh v zahraničí a storno zájezdu (možno dokoupit u CK), městská doprava, vstupné do památek cca 45 EUR (studijní cestu lze absolvovat i bez vstupů do památek), loď po Bosporu 5 EUR

POZNÁMKA: Pojištění léčebných výloh: 32,-/os/den. Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu: 338,-/os/celý pobyt. Cena je za ubytování v dvoulůžkovém pokoji, v případě zájmu o jednolůžkový pokoj je poplatek 1000 Kč.
Pořádající CK –  CK trip4you.cz / www.trip4you.cz


Objednat